22 kwietnia 2024

ArtaTTak

Blog Lifestyle

Przydatne gadżety do samochodu

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby Twój samochód był przyjemniejszym miejscem. Samochód to środowisko, w którym utknąłeś z tymi samymi ludźmi w małej przestrzeni przez długi czas, więc ważne jest, aby uczynić go tak wygodnym, jak to możliwe. Jasne, można wyjść razem i słuchać radia lub odtwarzać muzykę z telefonu, ale nie zawsze jest to najwygodniejsza opcja.

Uchwyty na telefon – Ciężko jest utrzymać wszystkich zadowolonych, jeśli tylko jedna osoba ma wgląd w to, co wszyscy inni robią na swoich telefonach. Uchwyty na telefon są tanim i łatwym rozwiązaniem tego problemu. Przyczepiają się do otworów wentylacyjnych i masz wystarczająco dużo miejsca na wszystko, od map i wskazówek do gier i filmów. 

W niektórych przypadkach mają one nawet małe światła, które dają lepszą widoczność w sytuacjach słabego oświetlenia. W zależności od tego, jaki rodzaj uchwytu na telefon dostaniesz, to może również ładować swój telefon podczas korzystania z niego!

Jeśli zawsze korzystasz z telefonu lub tabletu, oznacza to zestaw samochodowy Bluetooth, dzięki któremu możesz odtwarzać muzykę i wykonywać połączenia bez konieczności korzystania z kabli. 

Jeśli jesteś typem, który lubi mieć otwarte okna, istnieją rolety, które można przymocować do szyb bocznych, dzięki czemu możesz mieć trochę prywatności bez rażenia przez słońce.

Więcej motoryzacyjnych artykułów znajdziesz na stronie https://tuningster.pl/ .