11 czerwca 2024

ArtaTTak

Blog Lifestyle

WYPOLEROWANY

Źródło: https://wypolerowany.pl/

WYPOLEROWANY to wrocławskie studio detailingowe, w którym zajmuję się wieloetapową i profesjonalną pielęgnacją samochodów czy motocykli. Przeprowadzane przeze mnie działania mogą przywrócić niemal salonowy wygląd auta. Detailing w mojej firmie to przede wszystkim utrwalanie piękna powierzonych mi samochodów. Oferuję wysokiej jakości usługi z zakresu kosmetyki samochodowej, takie jak: polerowanie lakieru, instalacja foli ochronnych, aplikacja powłok ceramicznych i grafenowych oraz wosków, jak również bieżąca pielęgnacja samochodów, mycie auta, czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej. WYPOLEROWANY mieści się przy ulicy generała Grota-Roweckiego 175 na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn.

Historia firmy

Studio zostało założone w 2020 r. jako realizacja marzenia o własnej pracowni car auto detailing. Pielęgnacja samochodów jest moją pasją, którą rozwijam, żeby zapewnić moim klientom jak najwyższy poziom usług z zakresu renowacji lakieru, aplikacji ceramicznych powłok ochronnych czy folii ochronnych. Jestem tutaj po to, żeby przede wszystkim doradzać, a nie tylko sprzedawać usługi. Motoryzacją pasjonuję się całe życie, czyszczeniem aut od ponad 10 lat. Wszystko zaczęło się od hobbistycznego dbania o samochody znajomych i rodziny. Idea połączenia hobby z pracą kiełkowała latami, jednak stabilna praca w korporacji i rozwój zawodowy przez pewien czas były ważniejsze. Za sprawą zrządzenia losu straciłem jednak pracę i postanowiłem stworzyć swój własny projekt, w którym mogę realizować swoją pasję, jednocześnie świadcząc usługi najwyższej jakości oraz oferując profesjonalny car auto detailing.

Zakres usług

Jako profesjonalny detailer zapewniam najwyższej jakości usługi auto detailingowe dla moich klientów. Szukam perfekcji w każdym aspekcie mojej pracy – od dokładnej oceny stanu samochodu po zastosowanie odpowiednich metod i środków. W studio oferuję między innymi mycie detailingowe, które jest pierwszym etapem przygotowania pojazdu do aplikacji wosków, folii ochronnych czy powłok ceramicznych. Te ostatnie nadają samochodom niesamowitego wyglądu. Powłoki ceramiczne nie tylko ułatwiają bieżące mycie, ale także skutecznie chronią lakier przed agresywną chemią, solą drogową oraz innymi zanieczyszczeniami. Oprócz tego zajmuję się instalacją folii ochronnych, czyli realnej i najlepszej ochrony lakieru przed odpryskami oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. W pracy wykorzystuję tylko wysokiej jakości folie ochronne od renomowanych producentów, takich jak FlexiShield czy PerfectShield. Kolejną proponowaną przeze mnie usługą jest polerowanie lakieru, które pozwala na trwałe usunięcie różnego rodzaju zarysowań czy zmatowień oraz przywrócenie pierwotnej estetyki pojazdu. Wnętrze samochodu to prawdziwa wizytówka każdego pojazdu, dlatego oferuję także czyszczenie i impregnację skór w samochodzie. W zakres moich usług wchodzi także woskowanie samochodu, czyli najbardziej klasyczna forma zabezpieczenia lakieru.

Dlaczego warto wybrać moje studio?

W WYPOLEROWANY dbam o nienaganny wygląd samochodów, zarówno tych nowych, jak i używanych. Wszystkie prace przeprowadzam samodzielnie oraz pod każdym zleceniem podpisuję się swoim nazwiskiem. Używam tylko produktów najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, takich jak KISHO, Swissvax, Optimum Care Care, Cleantle. Zwracam uwagę, by stosowane produkty były bezpieczne zarówno dla samochodów, jak i dla mnie. Każde auto traktuję z taką samą starannością – wszystkie otrzymują 100% mojej uwagi i 100% mojej jakości pracy.