23 lutego 2024

ArtaTTak

Blog Lifestyle

PROJEKTOWANIE 3D A EDUKACJA I ROZWÓJ

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem i edukacją z dziedziny modelowania informacji o budynku zgodnie z ideą BIM producenci oprogramowania Allplan przygotowali specjalną ofertę skrojoną na miarę ich potrzeb. Allplan Campus – bo tak nazywa się to rozwiązanie wspiera studentów i nauczycieli działających w dziedzinach architektury i budownictwa w zakresie CAD, projektowania kubaturowego oraz modelowania BIM. Do dyspozycji użytkowników przeznaczona zostaje obszerna bibliotekę e-learning, oferty szkoleniowe, propozycje pracy, a przy tym oczywiście możliwość skorzystania z pełnej wersji oprogramowania.

Allplan Campus jest międzynarodową platformą edukacyjną Allplan, wiodącego europejskiego dostawcy oprogramowania CAD i BIM do projektowania, konstruowania i zarządzania budynkami. Producenci oprogramowania oferują usługi szkoleniowe i konsultacje z zakresu praktycznego wykorzystania rodziny programów Allplan. Szkolenia są prowadzone na różnym stopniu trudności zarówno w systemie online, jak i stacjonarnym. Jedną z niekwestionowanych zalet tego rozwiązania jest możliwość skorzystania ze wsparcia technicznego i merytorycznego ze strony ekspertów niemalże o każdej porze dnia.

Bogata oferta edukacyjna i szkoleniowa to ogromna zaleta nie tylko dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem 3D, ale także dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami. Ciągły rozwój i poszerzanie swoich kompetencji to niekwestionowanie wyznacznik dobrego projektanta, który będzie w stanie odnieść sukces w dynamicznie rozwijających się okolicznościach.