18 lipca 2024

ArtaTTak

Blog Lifestyle

Kolorowe bransoletki – modne czy nie?

Jeśli chodzi o kolorowe bransoletki, muszę przyznać, że zawsze uważałam je za nieco tandetne. Wyglądają jak coś, co można zobaczyć na stole do gry w kości w kasynie w Las Vegas: są głośne, krzykliwe i tak naprawdę nie służą niczemu poza zwróceniem na siebie uwagi. Robią wrażenie, ale niekoniecznie takie, które jest dobre.

 

Ale nie wydaje się być nic, ale miłość do jasnych kolorach biżuterii  te dni. Czy to z powodu efektu Instagrama, który sprawia, że wszystko wygląda lepiej niż jest w rzeczywistości, czy też każdy po prostu ma trochę za dużo zabawy z tęczą, kolorowe bransoletki są wściekłe. I chociaż osobiście nie jestem ich fanką, byłam zaskoczona tym, jak wiele osób, które znam, nosi je regularnie – i jak wiele z nich, które nawet nie posiadają żadnej, nadal uważa, że są fajne. To sprawia, że zastanawiam się, czy moja początkowa reakcja była prawidłowa i czy może jednak jest coś wyjątkowego w tych bransoletkach.

 

Nadal czuję, że nie kupiłabym jej dla siebie (ponieważ moja biżuteria skłania się bardziej ku klasyce), ale nie byłabym zła, gdyby ktoś dał mi ją w prezencie. Może przez własne zamknięte umysły omija mnie coś wyjątkowego?

Dowiedz się więcej na: diysy.pl.