19 lipca 2024

ArtaTTak

Blog Lifestyle

Klinika Kosmetologii SKINSPACE

Źródło treści: https://skinspace.pl/

Klinika Kosmetologii SKINSPACE Izabela Szymbor jest miejscem, w którym pomagamy pacjentom pozbyć się kompleksów i wzmacniamy ich pewność siebie poprzez indywidualnie dobrane terapie zabiegowe. Nasz zespół specjalistów prowadzi terapie zabiegowe dla skór trudnych, jak również zabiegi profilaktyczne, anti-age, dla kobiet w ciąży oraz dla osób po chemioterapii. Razem tworzymy miejsce, w którym każdego dnia pomagamy naszym pacjentom – dodajemy im pewności siebie oraz uwalniamy od różnego rodzaju kompleksów. Wierzymy, że wspólne starania zmienią świat naszych pacjentów na lepsze.

Kim jesteśmy?

Klinika Kosmetologii SKINSPACE to miejsce stworzone przez Izabelę Szymbor – kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem. Właścicielka specjalizuje się w zabiegach dla skór, które wymagają więcej zaangażowania ze strony specjalisty i samego pacjenta. Od zawsze powtarza, że to, co dzieje się na naszej skórze, jest odzwierciedleniem pracy całego organizmu. Właśnie dlatego zawsze szuka przyczyny powstawania niedoskonałości skórnych nie tylko w pielęgnacji kosmetycznej, ale również w stylu życia, badaniach hormonalnych, nietolerancjach pokarmowych czy odporności na stres. W skład naszego zespołu specjalistów wchodzi również pierwszy mężczyzna w Polsce, który uzyskał tytuł PhiBrows Artist. W SKINSPACE zajmuje się on naturalną oprawą oka oraz laserowym usuwaniem tatuaży i makijażu permanentnego. Nasi kosmetolodzy to niezwykle ambitny zespół, który bardzo odpowiedzialnie podchodzi do każdego zabiegu. Cera jest naszą wizytówką i mamy pełną świadomość, że to od nas zależy, w jakim stopniu pomożemy poprawić jej stan i zarazem samopoczucie naszych pacjentów.

Co nas wyróżnia?
Klinika SKINSPACE to miejsce, w którym dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Posiadamy tylko oryginalne urządzenia, które zapewniają skuteczność zabiegów. Zadbaliśmy również o to, aby wyposażenie naszej kliniki pomagało maksymalnie zrelaksować się podczas dłuższych zabiegów. Każdy z nich tworzymy indywidualnie, biorąc pod uwagę zarówno potrzeby skóry, jak i oczekiwania każdego pacjenta co do efektów. W naszej pracy stawiamy na naturalne efekty i podkreślenie naturalnego piękna każdego pacjenta. Unikamy tworzenia efektu sztuczności czy przerysowania. Stałym elementem naszej dokumentacji pacjenta są zdjęcia wykonywane “przed” i “po”, aby pacjent sam mógł zobaczy, jak duża zmiana zaszła w jego wyglądzie. Na życzenie możemy opublikować te fotografie, by mogły inspirować i motywować tych, którzy zmagają się z podobnymi problemami. Wszystkich pacjentów traktujemy w taki sposób, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Nasi kosmetolodzy dbają o to, aby uśmiech pojawił się nie tylko po zobaczeniu efektów, jakich dostarczają nasze zabiegi. Ponadto stawiamy na ciągły rozwój naszego zespołu. Czerpiemy wiedzę zarówno podczas zewnętrznych szkoleń, jak i z zespołowej wymiany doświadczeń.

Co oferujemy?

W SKINSPACE oferujemy różnorodne zabiegi na twarz i ciało. Są to przede wszystkim terapie lecznicze – idealne dla skór problematycznych – oraz terapie profilaktyczne. Tymi ostatnimi mogą być kuracje przeciwstarzeniowe, które przeprowadzamy z wykorzystaniem substancji aktywnych wprowadzanych pod skórę, oraz kuracje wzmacniające, które pomagają utrzymać pożądane efekty po przeprowadzonej terapii leczniczej. W naszej ofercie znajdziesz także zabiegi anti-age, czyli kuracje przeznaczone dla cer dojrzałych, na których pojawiają się widoczne oznaki starzenia. Podczas terapii kosmetolog zadba o intensywną stymulację naturalnego kolagenu odpowiedzialnego za prawidłową elastyczność skóry. Posiadamy także szeroką ofertę zabiegów z zastosowaniem stymulatorów tkankowych oraz z zakresu laseroterapii. Oprócz tego możemy wykonać lub usunąć makijaż permanentny oraz zająć się usunięciem niechcianego tatuażu.