25 maja 2022

ArtaTTak

Blog Lifestyle

Jak zdobyć szybko opaleniznę?

Piękna, złocistobrązowa opalenizna – zdecydowana większość osób marzy o tym, aby stać się jej posiadaczem. Tylko, że jeszcze kilkanaście lat temu uzyskanie tego efektu w kilka chwil, wcale nie było takie łatwe. Należało poświęcić bardzo dużo czasu na to, aby leżeć na słońcu. Dzięki temu mogły pojawić się naprawdę zdumiewające efekty. Dzisiaj nie trzeba leżeć tak długo na słońcu. Do wyboru mamy różnego rodzaju produkty, dzięki czemu można stać się posiadaczem pięknej opalenizny w kilka chwil.

Jednym z takich produktów jest samoopalacz w piance. Tak, do wyboru mamy zwykłe samoopalacze – te w kremie, ale także te w piance. Czym różnią się obydwa? Ten w kremie zdecydowanie dłużej się wchłania – czasem nawet do kilkunastu minut. W tym czasie nie można zakładać na siebie żadnych ubrań, ponieważ krem może wszystko pobrudzić. Ten, który jest do zastosowania w piance, wchłania się w kilka chwil, dzięki czemu będzie można dalej szykować się do wyjścia.

Osoby, które miały już do czynienia z tego typu produktami, śmiało wymieniają jednym tchem ich zalety. Wśród tych zalet można wymienić chociażby delikatną konsystencję, a także brak żółtych plam, czy też smug na ciele. W szczególności te dwa ostatnie są wielką zmorą osób, które używają zwykłych samoopalaczy. W końcu będzie można przestać się nimi przejmować, jeżeli ktoś będzie chciał używać samoopalacz w piance. Tego typu produkty pozwalają również na to, aby dobrze wyrównać kolor skóry, zapewniając przy okazji jej intensywne nawilżenie. Tak, osoby, które uważają, że tylko krem jest w stanie w odpowiedni sposób nawilżyć skórę, są w ogromnym błędzie. Pianka jest w tym równie dobra i ze spokojem można ją używać.

Warto również powiedzieć kilka słów o jej składzie. Samoopalacze w piance wyprodukowane są z najwyższej jakości składników, które nie tylko zapewniają nawilżenie, ale także bezpieczeństwo skórze. Do tego są one w stanie załagodzić podrażnienia. Jak więc widać – warto. Naprawdę warto używać takich kosmetyków o każdej porze roku.

You may have missed