9 sierpnia 2022

ArtaTTak

Blog Lifestyle

WIZUALIZACJE 3D

Do tworzenia profesjonalnych wizualizacji 3D niezbędny jest dobry program z mocnym i sprawnym silnikiem renderującym. Jednym z polecanych programów jest narzędzie KD Max, które pozwala na ustawienie dowolnej ścieżki, po której przemieszcza się kamera tworzenie zaawansowanych wizualizacji w szybkim czasie. Program KD MAX został wyposażony w rozwiązanie, które pozwala na stworzenie wizualizacji, które będą wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości. Zaawansowane edytory materiałów i światła umożliwiają stworzenie projektu, który we wszystkich wymiarach i płaszczyznach będzie charakteryzował się cechami realności. Urozmaicone zasoby bibliotek dają możliwość na projektowanie kuchni, szaf wnękowych oraz projektowanie wnętrz takich jak: salony, łazienki, sypialnie, recepcje, apteki, garderoby, gabinety, pokoje dziecięce, biura oraz wiele innych pomieszczeń. Producenci oprogramowania zadbali o to, aby można było w nim stworzyć zarówno szczegółowy projekt pomieszczenia, a także zaprojektować same szczegóły, które się w nim znajdą.

KD MAX to szerokie perspektywy dla projektantów. Biblioteki bogate w kształty i tekstury umożliwią dowolne eksperymentowanie ze stylem pomieszczenia, dzięki czemu osiągnięcie optymalnego efektu jest dużo łatwiejsze. Program dla architekta wnętrz to wiele kompleksowych narzędzi, ale również wieczysta licencja, wsparcie techniczne oraz zapewnienie wysokojakościowych wizualizacji.

Projektanci i stolarze przy pomocy oprogramowania mogą puścić wodze fantazji i przeistoczyć swoje nieszablonowe pomysły w realny projekt. Funkcje jak m.in. tworzenie wnęk, klonowanie obiektów czy rozbudowany moduł tworzenia korpusów pozwalają w szybszym tempie stworzyć bardziej profesjonalne projekty. Program do projektowania mebli KD MAX rozwiązanie podnoszące jakość pracy.

Co ważne projektanci mogą skorzystać z wersji testowej oprogramowania, a co ważne producenci zadbali o to, aby do ich dyspozycji oddana była pełna wersja programu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownicy mogą dowiedzieć się, czy aby na pewno odnajdą w programie wszystko to, czego oczekują. Wyjście naprzeciw potrzebom klientów to ogromna zaleta tego podejścia, a także ogromne możliwości dla projektantów i stolarzy. Ponadto jasny i przejrzysty system licencyjny oparty na wieczystej licencji, zamiast miesięcznej subskrypcji – to największe zalety tego typu podejścia.