Grafika na pojazdach
Grafika_na_pojazdach_naglowek

MOBILNA PRZESTRZEŃ REKLAMOWA

Grafika na samochodach może być wykonana w zależności od wymagań klienta w trzech wariantach: wycinana z samoprzylepnych folii pcv, wykonana metodą druku solventowego na folii pcv, wykonana metodą druku solventowego na folii one way vision (przepuszczająca światło, przeznaczona do grafiki wyklejanej na szybach pojazów). Oklejanie samochodów odbywa się w terminie dogodnym dla klienta, po wcześniejszym ustaleniu. Auta dostarczane do oklejania musż być świeżo po umyciu. Istnieje także możliwość oklejania u klienta.

Cała usługa polega na:
1. Zwymiarowaniu samochodu/samochodów
2. Przygotowaniu projektu – prace projektowe, projekty graficzne, zdjecia
3. Prezentacja projektu na siatce samochodu
4. Akceptacja, poprawki
5. Realizacja – druk, wyklejanieSTYLIZACJA FORDA MUSTANGA

Nasza oferta zawiera również oklejanie aut prywatnych. Takie zlecenia otrzymujemy od wielu pasjonatów motoryzacji. W tym przypadku fan kultowych Mustangów produkowanych przez Forda zlecił nam zmianę koloru i stylizacji. Na jego polecenie wzorowaliśmy się serią limitowaną "SR-71 Blackbird", której barwy są motywowane jednym z najbardziej spektakularnych samolotów wszech czasów - właścicielem lotniczego rekordu prędkości (3,56 Macha = 3530 km/h!) oraz pułapu lotu (28 km).
Największym wyzwaniem była zmiana koloru całego auta, którą zrobiliśmy z użyciem czarnej matowej folii samoprzylepnej. Pozostała praca to żmudne przyklejanie każdej części wzoru niczym układanki. W efekcie otrzymaliśmy auto, które wzbudza emocje na każdym zlocie miłośników tej marki.

 

 

NASZE REALIZACJE