9 sierpnia 2022

ArtaTTak

Blog Lifestyle

Francuskie perfumy rozlewane

Perfumy rozlewane – dobra czy słaba jakość?

Francuskie perfumy mają do siebie to, że zazwyczaj myślimy o nich jak o produktach, które ze względu na swoją, często bardzo atrakcyjną cenę, mają bardzo słabą jakość. Wydaje się, że za tę kwotę otrzymamy perfumy lane wytwarzane z kiepskich składników, które na pewno w połączeniu ze sobą nie będą trwałe. Zdarza się, że niektórzy po prostu sami obniżają wartość swoich wyrobów, dolewając do nich wody. Często myślimy również, że nikt nie jest w stanie odwzorować oryginalnego zapachu w perfumach rozlewanych. Na szczęście francuskie perfumy o słabej jakości to już daleka przeszłość.

 

Odpowiednio dobrane składniki to idealna kompozycja francuskich perfum

W perfumerii internetowej E-Madeleine wszystkie odpowiedniki perfum są komponowane z wyselekcjonowanych składników, aby były długotrwałe i w dużej mierze przypominały zapach oryginalnych perfum. Francuskie perfumy Madeleine to najwyższa jakość produktów, nastawiona na zadowolenie klientów. Perfumy rozlewane do szklanych flakoników mają 99% odzwierciedlenia zapachu oryginalnego.

Francuskie perfumy rozlewane do szklanych flakonów

Oprócz fantastycznego wypełnienia flakonów, butelki do których są nalewane kompozycje zapachowe są w różnych kształtach oraz rozmiarach. Do dyspozycji klienta jest oddanie możliwości wyboru buteleczki podróżnej – 10 ml lub 35 ml. Są także większe rozmiary – 53 ml oraz 105 ml, które świetnie nadadzą się w domu, gdzie mamy miejsce do tego, aby je pięknie wyeksponować na półce. Ogólny wygląd perfum lanych pozwala na zakupienie ich jako prezent dla bliskiej, ukochanej osoby. Każdy z flakonów ma na siebie naklejany numerek wskazujący rodzaj zapachu, a także naklejkę w kolorze różowym – oznaczającym perfumy rozlewanie dla kobiet lub niebieskim – oznaczającym francuskie perfumy dla mężczyzn.

Cena za francuskie perfumy rozlewane – czy nie jest zbyt wysoka?

Kwota, za którą uda się zakupić butelkę największej pojemności nie przekracza 40 zł. Jest to bardzo atrakcyjna i niewygórowana cena, dzięki której większość osób może sobie pozwolić na odrobinę przyjemności i luksusu. Mniejsze flakoniki oczywiście mają do siebie odpowiednio niższą cenę, a buteleczka 10 ml to koszt niecałych 9 zł. Dla stałych klientów zakup dużych pojemności to żaden problem, gdyż znają już swoje ulubione zapachy. Jeśli jesteś nowym klientem, warto spróbować mniejszych flakonów, aby móc wybrać preferowane perfumy rozlewane.

Moc, intensywność i długotrwałość – perfumy rozlewane i ich cechy

W każdych perfumach lanych mamy do czynienia z nutami głowy, serca oraz podstawy lub tak zwanej bazy. Pierwsze z nich są wyczuwalne już od pierwszej chwili uwolnienia kompozycji z atomizera. Zazwyczaj utrzymują się do godziny od aplikacji. Następnie rozkwitają akordy, które tworzą serce francuskich perfum i trwają kilka godzin – w zależności od rodzaju zapachu. Ostatnie, ukazujące się aromaty to podstawa, o najdłuższej trwałości, której głównym zadaniem jest wydłużenie utrzymania perfum rozlewanych na skórze.

Promocje oraz rabaty na francuskie perfumy rozlewane w E-Madeleine.pl

Opłaca się obserwować ten sklep internetowy, a powodów do tego jest kilka. Firma oferuje promocje, które pojawiają się cyklicznie, zazwyczaj w połączeniu z jakimś świętem w danym miesiącu. Są to głównie upusty procentowe, polegające na wpisaniu kodu rabatowego w odpowiednią rubrykę. Dodatkowo istnieje opcja darmowej wysyłki dla klientów, którzy składają większe zamówienia. Przedpłacone paczki powyżej 249 zł obejmuje darmowa dostawa paczkomatem lub kurierem. Oferta ta nie dotyczy przesyłek pobraniowych, których koszt jest najwyższy – 17 zł. Warto śledzić Facebooka firmowego, ponieważ są tam umieszczane wszelkie informacje dotyczące nie tylko promocji, ale także konkursów, w których można wygrać darmowe francuskie perfumy lane.

Kontakt i pomoc w doborze perfum rozlewanych

Nie wiesz jak i gdzie zamówić takie francuskie perfumy? Masz problem z doborem aromatu perfum lanych dla siebie? Nie za bardzo orientujesz się w sklepie internetowym, a chciał/abyś sprawić sobie piękne zapachy? Nie ma powodu do obaw. Jeśli istnieje jakakolwiek potrzeba, możesz skontaktować się z obsługą klienta perfumerii E-Madeleine.pl i uzyskać odpowiedzi na wszystkie, nurtujące Cię pytania. Wystarczy napisać maila na adres kontakt@e-madeleine.pl , prywatną wiadomość na Facebooku https://www.facebook.com/MadeleinePerfumy albo jeśli mieszkasz w okolicy, udać się do siedziby firmy znajdującej się w Gołaczewach przy ulicy Nadmłynie 29.