17 września 2021

ArtaTTak

Blog Lifestyle

Dobry chirurg szczękowy Lublin

Chirurg szczękowy to lekarz zajmujący się leczeniem twarzoczaszki. W zakres jego usług wchodzi chirurgia plastyczna, stomatologiczna, a także onkologia szczęki. Operuje schorzenia związane z częścią szczękową czaszki, jamą ustną oraz szyją. Może wykonywać ekstrakcje chirurgiczne zębów i ich korzeni, replantację zębów oraz leczy wady zgryzu. Może zajmować się leczeniem torbieli i wyrostków w okolicy szczęki. Chirurg szczękowy Lublin musi być lekarzem profesjonalnym z ogromnym doświadczeniem w zawodzie.

Lubelscy chirurdzy szczękowi

W Lublinie znajduje się wielu specjalistów w tej dziedzinie, którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę i mają za sobą setki operacji w tym zakresie. Dr hab. n. med. Mansur Rahnama to chirurg szczękowy Lublin, który swoje doświadczenie zdobył na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, przyjmuje w przychodniach oraz stomatologicznych gabinetach. W jego ofercie jest leczenie urazów twarzoczaszki, guzy i torbiele w jamie ustnej, a także choroby przyzębia. Ma także doświadczenie w zabiegach implantologicznych. Ten lekarz jest doskonałym wyborem przy poszukiwaniu odpowiedniego lekarza.

Wśród lubelskich specjalistów znajduje się także dr n. med. Marcin Baran. Jako pracownik poradni stomatologicznych oraz przychodni leczy pacjentów od ponad 10 lat. Zabiegi, które oferuje to hemisekcje zębów, leczenie torbieli oraz plastyka twarzy (lifting brwi oraz policzków). Oprócz bycia chirurgiem szczękowym Lublin jest on także laryngologiem, zajmującym się skrzywieniami przegrody nosowej czy też zniekształceniami nosa.

You may have missed